В Ростові організований натовп атакував консульство України (фото та відео)

Напад вчинила організована група чисельністю до 100 осіб. Поліція прибула на виклика за півгодини і нікого не затримала.

Співробітники Генконсульства України в Ростові-на-Дону не постраждали при нападі минулої ночі, передає радіостанція "Эхо Москвы". Інцидент журналісти описали так: до будівлі консульства прийшла організована група. У ній було, за різними даними, від 50 до 100 чоловік. Нападники закидали будівлю консульства цеглинами, яйцями, помідорами та сміттям. Під час атаки було розбито 17 вікон, пошкоджена оргтехніка, з фасаду консульства збита бронзова табличка вагою в 40 кг.

За словами генконсула України Віталія Москаленка, дипломатична місія поки не зможе обслуговувати відвідувачів. Він зазначив, що щодня за консульськими послугами звертаються 70-80 осіб.

Територія консульства була оточена поліцією приблизно через півгодини після нападу, однак ніхто з нападників затриманий не був.

За даними "Новой газеты", на даний момент на місці події працюють російські слідчі. В оперативних діях бере участь і генеральний консул України в Ростові-на-Дону Віталій Москаленко.

На атаку проти дипломатичного представництва вже відреагували у парламенті Ростовської області. Депутат Катерина Стенякіна назвала нападників "ідіотами", та запевнила, що напад вчинили не місцеві мешканці.

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Російські терористи за ніч здійснили 13 обстрілів на Артемівському напрямку
Наступний матеріал
Ремонт перебитого російськими терористами газогону триватиме не менше 2-х діб