Twitter / Gordonua

В Ростові організований натовп атакував консульство України (фото та відео)

Напад вчинила організована група чисельністю до 100 осіб. Поліція прибула на виклика за півгодини і нікого не затримала.

Співробітники Генконсульства України в Ростові-на-Дону не постраждали при нападі минулої ночі, передає радіостанція "Эхо Москвы". Інцидент журналісти описали так: до будівлі консульства прийшла організована група. У ній було, за різними даними, від 50 до 100 чоловік. Нападники закидали будівлю консульства цеглинами, яйцями, помідорами та сміттям. Під час атаки було розбито 17 вікон, пошкоджена оргтехніка, з фасаду консульства збита бронзова табличка вагою в 40 кг.

За словами генконсула України Віталія Москаленка, дипломатична місія поки не зможе обслуговувати відвідувачів. Він зазначив, що щодня за консульськими послугами звертаються 70-80 осіб.

Територія консульства була оточена поліцією приблизно через півгодини після нападу, однак ніхто з нападників затриманий не був.

За даними "Новой газеты", на даний момент на місці події працюють російські слідчі. В оперативних діях бере участь і генеральний консул України в Ростові-на-Дону Віталій Москаленко.

На атаку проти дипломатичного представництва вже відреагували у парламенті Ростовської області. Депутат Катерина Стенякіна назвала нападників "ідіотами", та запевнила, що напад вчинили не місцеві мешканці.

Попередній матеріал
Російські терористи за ніч здійснили 13 обстрілів на Артемівському напрямку
Наступний матеріал
Ремонт перебитого російськими терористами газогону триватиме не менше 2-х діб
Теги:
Loading...