azov.press

В парламенті немає голосів для відставки Шокіна – прокурор Куценко

Генпрокурор повернувся із відпустки і знову став до роботи

У Верховній Раді немає голосів для відставки генерального прокурора Віктора Шокіна. Так вважає прокурор ГПУ Владислав Куценко.

Він розповів, що народним депутатам показали підготовлену в Генпрокуратурі брошуру про здобутки Шокіна на посаді та його ефективність порівняно з попередниками і, мовляв, після цього, багато хто з парламентаріїв звільняти генпрокурора передумав.

Тим часом сам Віктор Шокін знову став до роботи після відпустки. Він вже провів низку нарад і роздав доручення. Але чому не вийшов до журналістів і не прокоментував своє повернення - Куценко не пояснив.

"Офіційно вам повідомляю, що за нашою інформацією голосів для відставки Віктора Шокіно в залі немає. Але слово все ж таки за Верховною Радою України. Генеральна прокуратура - це не "частная лавочка", тут вирішуються достатньо серйозні питання, залежить доля людей від тих чи інших рішень та й доля держави. Тому генеральний прокурор вийшов на роботу, в гарному настрої, налаштований на конструктивну співпрацю", - заявив Куценко.

Нагадаємо, 19 лютого Президент Петро Порошенко вніс пропозицію щодо надання згоди Верховної Ради України на звільнення Віктора Шокіна з посади Генерального прокурора України. Як повідомив голова ВР Володимир Гройсман, депутати розглянуть це питання цього тижня.

Попередній матеріал
Порошенко звільнив ще шістьох суддів
Наступний матеріал
Тимофій Милованов: Треба навчити дітей критичному, аналітичному мисленню – це коштує дорого
Теги:
Loading...

Гройсман повідомив, що наступного тижня Рада розгляне відставку Шокіна

У Раді зареєстрували подання Президента на звільнення Шокіна

Порошенко вніс до Ради подання на звільнення Шокіна

Цеголко: Заява Шокіна про звільнення надійшла до АП

Шокін продовжив собі відпустку

Держдеп: заклик до відставки Шокіна – важливий крок реформування України