liga.net

В ООН є чітка проукраїнська коаліція - Клімкін

  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін переконаний, що Генеральна асамблея ООН продемонструвала наявність підтримки України усім світом.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "В ООН є дуже чітка проукраїнська коаліція, яка розуміє, що Україна бореться за цінності саме тут, у Європі. Навіть у масштабах ООН всім не байдуже те, що відбувається в Україні. Нам допомагали і будуть допомагати", - сказав Клімкін.

  Голова зовнішньополітичного відомства зазначив, що світові лідери зійшлися на думці, що "ситуація в Україні - це питання цінностей, а в Сирії - це питання врегулювання ситуації на Близькому Сході. Ці питання ніколи не будуть розмінюватися".

  "Інший аспект, що в обох питаннях Росія фактично підтримує тероризм, і про це всі говорять. Кого бомбардує Росія? Це поміркована опозиція, яка бореться за зміни в Сирії. Зараз російські війська перебувають на Донбасі і в Сирії. Де вони будуть завтра - це нікому невідомо. Це питання довіри, це питання довіри до Росії, якого немає", - наголосив він.

  Нагадаємо, 28 вересня Клімкін запевнив, що Україна отримає статус непостійного члена Ради безпеки Організації Об'єднаних Націй. 

  Попередній матеріал
  Бойовики ІД підірвали Тріумфальну арку в стародавній Пальмірі
  Наступний матеріал
  Ізраїль завдав ударів по ХАМАС
  Теги:
  Loading...