facebook /Arsen Avakov

В одному з департаментів МВС викрито злочинну схему "кришування" публічних будинків – Аваков

  Служба внутрішньої безпеки Міністерства внутрішніх справ викрила злочинну схему в департаменті боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми.

  Про це повідомив глава МВС Арсен Аваков на своїй сторінці у Facebook.

  "Службою внутрішньої безпеки МВС повністю викрита злочинна схема - з якої очевидно: співробітники департаменту ДБЗТЛ (Департамент боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми) в Києві не тільки не боролися з проституцією та борделями, а навпаки - створили і систематизували кришування мережі підпільних публічних будинків і салонів. Ці брудні співробітники міліції налагодили грошовий потік в свої кишені - з проституції, кришуючи від "наїзду" борделі, займаючись організацією сутенерства, координуючи систему інтернет-сайтів з надання платних інтим-послуг", - написав міністр.

  Як зазначив Аваков, над розкриттям схеми робота велася близько трьох місяців. "Задокументовано десятки учасників, сутенерів, "клієнтів". Обсяг щомісячних "доходів від повій" для керівництва київського управління УБЗТЛ оцінюється оперативниками близько у 350 тисяч дол. Вирішили більше не чекати - провели оперативні затримання, обшуки", - проінформував він.

  Міністр повідомив також повідомив, що начальника відділу департаменту по Києву підполковника Дмитра Ольховика затримано, керівника ДБТЗЛ Михайла Андрієнка та керівника Управління УБТЗЛ в місті Києві Ярослава Жука звільнено. В розшук оголошено заступника начальника київського УБТЗЛ підполковника Слюсаря.

  Попередній матеріал
  У Львові стартував фестиваль писанок
  Наступний матеріал
  У Києві на будмайданчику знайшли 500-кілограмову авіабомбу – ДСНС
  Теги:

  Начальник ДАІ Києва втік із України – Аваков

  Міського голову Люботина та трьох депутатів міськради затримали за хабар - Аваков

  Перетворення України на буферну зону стане трагедією для Європи - Аваков

  Три керівники ДСНС в областях підтвердили факти вимагання коштів з боку керівництва – Аваков