В МЗС розповіли про головну тему завтрашніх переговорів у Парижі

Міністри закордонних справ країн "нормандської четвірки" в першу чергу мають намір обговорити безпекові питання на Сході України

Ключове обговорення на зустрічі у Парижі 3 березня стосуватиметься питань безпеки на Донбасі. Про це в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" заявив директор департаменту політики та комунікації МЗС України Олексій Макеєв.

"Головна увага на переговорах у "нормандському форматі" міністрів закордонних справ буде приділена саме питанням безпеки. Треба досягти таких домовленостей, щоб режим припинення вогню був справжнім, а не гібридним, щоб доступ спостережної місії ОБСЄ був повноцінним, а не гібридним (як ми знаємо, СММ не має доступу до всієї території ОРДЛО)", - наголосив він. 

Нагадаємо, сьогодні Тристороння контактна група в Мінську підписала документ про заборону навчань вздовж лінії розмежування сторін. Угода, яка набирає чинності 4 березня 2016 року, передбачає припинення навчань із бойовою стрільбою вздовж 30-кілометрової зони по лінії зіткнення. 

Попередній матеріал
У Севастополі вимкнені ліфти цілодобово "виконують" російський гімн
Наступний матеріал
Безпритульні собаки подавали тенісні м'ячі на чемпіонаті в Бразилії

У тексті Мінських угод до Росії жодних претензій не прописано – експерт

Мінські угоди є нікчемними, вони не отримали національного погодження - експерт

Росія на відміну від України не виконала жодного зі своїх зобов'язань відповідно до Мінських угод - МЗС

Санкції проти Росії мають тривати до повного виконання Москвою Мінських домовленостей – МЗС Швеції