rbc.ru

В Москві звільнять 14 тисяч лікарів

  Російська влада може звільнити близько 14 тис. лікарів у 2015-2017 роках.

  Про це зазначено в угоді між федеральним Міністерством охорони здоров'я та урядом Москви, з якою вдалося ознайомитися РБК.

  "Коефіцієнт забезпеченості населення лікарями без урахування іншого медперсоналу складе 40,9 на 10 тис. населення до 2018 року", - зазначається в угоді.  

  Згідно з даними столичного департаменту праці та зайнятості у Москві до цього часу будуть проживати близько 12,4 млн осіб. Таким чином, для досягнення потрібного показника через три роки в столиці повинно залишитися 50,8 тис. лікарів проти 64,9 тис. лікарів, які працювали в столичних лікарнях і поліклініках різного підпорядкування на 1 січня 2015 за даними Росстату.

  Як повідомляє РБК, такий показник розрахований з урахуванням федеральних і державних медичних організацій. У документі наголошується, що кошти, одержувані за рахунок реорганізації неефективних медичних організацій залучаються для збільшення заробітної плати медичних працівників. До 2018 року заробіток лікарів слід довести до рівня 200% від середнього заробітку по регіону. Така інформація зазначалася в указах Президента РФ ще у травні 2012 року.

  Попередній матеріал
  Брифінг голови СБУ Валентина Наливайченка. Наживо
  Наступний матеріал
  Бойовики обстріляли Кримське і Станицю Луганську – Москаль

  У Підмосков'ї затримали екс-депутата Шепелєва, який влітку втік з лікарні "швидкої допомоги" в Києві

  Росія погодилася допустити до Савченко українських лікарів - адвокат

  Чотири десятки медиків пройшли курси тактичної медицини за стандартами НАТО