5 канал

В інциденті між Тетеруком і Кужель мають розібратися правоохоронці - нардеп

В інциденті, що стався у четвер, 5 листопада, в парламенті між народними депутатами Андрієм Тетеруком та Олександрою Кужель мають розібратися правоохоронці.

Про таке в ефірі "5 каналу" заявив їх колега від "Народного фронту" Костянтин Матейченко.

"Є правоохоронні органи, які розберуться, визначаться у чому вина, чи є вина, чи є склад злочину, чого завгодно. А вже потім будемо робити висновки", - зазначив він.

Нагадаємо, подія сталась після закінчення пленарного засідання прямо біля приймальні голови Верховної Ради у присутності інших нардепів. Зі слів депутата Сергія Власенка, який був свідком події, народний обранець Андрій Тетерук (фракція "Народний фронт") дозволив собі образливі висловлювання на адресу членів фракції "Батьківщина" загалом та Олександри Кужель особисто, а також вдарив її по голові скляною пляшкою. За словами Власенка, присутні при цьому депутати не встигли відреагувати, щоб унеможливити напад на колегу. 

Після інциденту у "Батьківщині" зробили офіційну заяву, що фракція не голосуватиме у парламенті, поки Тетерук не складе мандат. Лікарі ж діагностували у Кужель струс мозку. Наразі вона перебуває в Інституті нейрохірургії ім. А. П. Ромоданова. 

Попередній матеріал
Поліція в законі: Відсьогодні на зміну міліції в Україні офіційно прийшла Національна поліція
Наступний матеріал
У Києві в галереї "Лавра" відкрилася 17 фотовиставка газети "День"