ГПУ 5.ua

В ГПУ нічого не знають про скаргу Януковича до ЄСПЛ

  Представники Генеральної прокуратури зі скаргою екс-президента Януковича не знайомі.

  Напередодні адвокат утікача повідомив, що той звернувся до Європейського суду з прав людини з позовом проти України. У ГПУ ж наголошують, що права підозрюваного під час досудового слідства не порушуються.

  Серед причин подання позову вказується рішення Печерського суду Києва щодо початку процедури заочного засудження Януковича, а також відмова Генеральної прокуратури України дати свідчення за місцем його фактичного проживання або в режимі відеоконференції.

  Нагадаємо, щодо Януковича порушили 4 кримінальних провадження. Вони стосуються як причетності до розстрілів майданівців, так і розтрати та привласнення державних коштів.

  "Нам не відомий текст, який направили адвокати до Європейського суду. Щодо тих порушень, з якими скаргами вони зверталися до слідства, то це стосується не допиту Януковича. Я неодноразово це коментував і можу наголосити зараз: адвокати, крім голослівних заяв, що вони хочуть щоб їхній підзахисний був допитаний, не роблять реальних кроків, щоб це було здійснено", - повідомив начальник управління спеціальних розслідувань головного слідчого управління Сергій Горбатюк.

  Попередній матеріал
  Київ не буде вимикати електрику Криму, але підвищив ціну на неї - Демчишин
  Наступний матеріал
  Казанський: Існують не просто реваншистські настрої - є реальні факти реваншизму
  Теги:
  Loading...