Ігор Кононенко 5.ua

В Антикорупційному бюро закінчився допит Ігоря Кононенка

Нардеп хоче очної ставки з Айварасом Абромавичусом

Годину тривав перший допит народного депутата Ігоря Кононенка в Національному антикорупційному бюро.  Депутат прийшов до НАБУ без адвоката.

Про що йшлося в ході допиту, журналістам Кононенко не розповів, заявивши, що це таємниця слідства. Утім і до спілкування зі слідчими, і після нього Кононенко заявляв, що просить у детективів очної ставки з Айварасом Абромавичусом. Також депутат наполягає на необхідності застосувати щодо міністра поліграф.

"Прошу на очну ставку з паном Абромавичусом. Згідно з новим КПК, це називається перехресний допит. Слідчий сказав, що буде визначатися з цим питанням. Я сказав, що готов приймати участь у будь-яких слідчих діях, але конкретних прізвищ я не називав", - заявив нардеп.

Нагадаємо, 3 лютого НАБУ зареєструвало кримінальне провадження через заяву Абромавичуса про втручання в роботу його відомства.Мністр економічного розвитку і торгівлі повідомив в інтерв'ю, що надасть НАБУ докази зловживань у держкомпаніях. Йтиметься про зареєстроване за його заявою провадження про участь у корупційних схемах нардепа Ігоря Кононенка.

Попередній матеріал
Розенблат: Заява чільниці МВФ - "жовта картка" чинному уряду
Наступний матеріал
Провідні світові автомобільні бренди проігнорують найбільший у Росії автосалон
Теги:
Loading...

Кононенко прийшов на допит в НАБУ

Кононенко хоче очної ставки з Абромавичусом

Кононенко-Абромавичус: емоційне "розслідування" за зачиненими дверима

Кононенко знімає з себе повноваження першого заступника голови фракції "БПП"