Twitter / Петро Порошенко

Уже наступного місяця ЄС розгляне заявку України щодо безвізового режиму - Юнкер

Уже наступного місяця Євросоюз розгляне заявку України щодо безвізового режиму

Про це заявив президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер після зустрічі з Петром Порошенком у Брюсселі.

"Ми впровадили чимало реформ, зокрема нещодавно ухвалили закон щодо електронного декларування. Я, як Президент України, та всі громадяни моєї країни чекаємо на представлення пропозиції щодо надання безвізового режиму. Хочу зазначити, що з початку січня між Євросоюзом і Україною діє угода про зону вільної торгівлі. Ми вже отримали перші позитивні результати від цієї співпраці", - заявив Петро Порошенко.

"І Євросоюз, і Україна зацікавлені в тому, щоб наші громадяни могли вільно подорожувати. Кроки, які реалізувала Україна, дають нам можливість подати на розгляд заявку щодо безвізового режиму вже у квітні", - наголосив Жан-Клод Юнкер.

"Євросоюз підтримує реформи, які впроваджує Україна, та вітає кроки з виконання вимог для скасування візового режиму. Це дає можливість розпочати наступний етап – завершення процесу", - додав президент Європейської Ради Дональд Туск.

Крім того, Порошенко додав: "Щодо політичної кризи в Україні, запевняю, до кінця місяця ми знайдемо рішення, але парламентських перевиборів точно не буде. Я також наполягаю, що Україна виконує всі пункти Мінських угод. Але, на жаль, ми не бачимо аналогічних кроків з російського боку. Ми дякуємо за підтримку в справі Надії Савченко та інших політичних в'язнів".

Попередній матеріал
Деканоідзе проконтролює розслідування нападу на помешкання Войціцької
Наступний матеріал
У ДПСУ протестували бронемашини нового зразка "Тритон" з посиленим протимінним захистом
Теги:
Loading...

Туск заявив, що Україна виконала завдання для лібералізації візового режиму з ЄС

У Брюсселі озвучили дату наступного саміту Україна-ЄС

Порошенко очікує розв’язання політичної кризи в Україні до кінця місяця