YouTube / Верховна Рада

Усі кадрові питання в парламенті будуть проголосовані 19 травня - віце-спікер Ради

У наступний вівторок, 19 квітня, Верховна Рада може призначити керівників Антимонопольного комітету, Фонду держмайна, Рахункової палати, а також членів Вищої Ради юстиції за своєю квотою.

Про таке в ефірі безстрокового телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" повідомив перший заступник голови Верховної Ради Андрій Парубій.

"Ми домовились на Раді коаліції, що до вівторка буде підготовлений весь кадровий пакет, що швидше за все – вівторок, ми зробимо день кадрових голосувань в який буде включений і представники у ВРЮ, і Антимонопольний комітет, і Фонд державного майна, можливо Рахункова палата. І ми комплексно, системно ці питання проведемо через Верховну Раду", - зазначив Парубій.

За його словами, за такі призначення можуть проголосувати пакетом.

"Деякі з політичних фракцій виступають за те, щоб усі кадрові призначення, які мають бути прийняті Верховною Радою України, мають бути винесені пакетом. Це буде пакет, як був пакет, коли ми обирали голів комітетів, як був пакет, коли ми обирали керівництво Верховної Ради, як був пакет по багатьох складних та важливих питаннях", - наголосив віце-спікер парламенту.

"Звичайно, коаліція існує, тому така складність. Коаліція не проста - п'ять політичних фракцій дуже різних між собою, понад 300 чоловік. Це не проста коаліція, але ключова перевага полягає в тому, що будь-яке рішення є результатом дискусій. Майже кожну дискусію ми проходили і виходили до результативного голосування", – додав Парубій.

Попередній матеріал
Помер легендарний блюзовий виконавець Бі Бі Кінг
Наступний матеріал
СБУ попередила теракт на Придніпровській залізниці

Уряд призначив нових керівників фіскальної служби

Порошенко призначив 3-х членів Вищої ради юстиції

Рада скасувала оподаткування військовим збором операцій з обміну валют фізособами

Поплавському та Ківалову Рада заборонила бути ректорами вишів