kmu.gov.ua

Уряд звільнив керівника зони відчуження

  Уряд України ухвалив рішення про звільнення керівника зони відчуження Юрія Антіпова.

  Це рішення було ухвалене на виїзному засіданні Кабінету Міністрів у Полтаві у середу, 23 вересня, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

  Із цією пропозицією до членів Уряду звернувся Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк. Глава Уряду підкреслив, що протягом останніх двох днів провів кілька зустрічей з приводу ситуації, яка склалася в Чорнобильській зоні відчуження: "Після моєї зустрічі з ключовими фінансовими партнерами по будівництву саркофагу, який дає можливість укрити ЧАЕС, після отримання офіційного звернення Європейського банку розвитку і реконструкції я пропоную Кабінету Міністрів України звільнити керівника Чорнобильської зони відчуження".

  Яценюк наголосив на необхідності на місяць призначити виконувача обов'язків керівника зони відчуження і разом із західними партнерами провести "абсолютно прозорий і публічний підбір кандидата на керівника зони відчуження, для того щоб ця історія не тільки не повторювалася, але й для того, щоб у наступному році була повністю проведена реформа зони відчуження".

  Нагадаємо, 14 серпня прем'єр-міністр Арсеній Яценюк дав розпорядження спрямувати сили Національної гвардії для охорони території зони відчуження.

  Попередній матеріал
  Бойовики переміщують техніку та вояків у Донецьку
  Наступний матеріал
  В Авдіївці бійці ЗСУ знайшли колишній склад з боєприпасами
  Теги:
  Loading...