модульний будинок 5.ua

Уряд Швейцарії передав місії ОБСЄ два житлових модулі

За інформацією посла Швейцарії в Україні, планується побудувати ще 12 житлових модулів, які направлять в інші райони залежно від потреб місії

Уряд Швейцарії передав спостерігачам спеціальної моніторингової місії ОБСЄ два житлові модулі. У них тимчасово проживатимуть представники місії, які працюють на патрульній базі у Станиці Луганській. Кожен із міні-будинків розрахований на дві людини. Всередині приміщення обладнане необхідними меблями.

Також є освітлення, система опалення та кондиціонер. Житлові модулі придбали за рахунок Швейцарського Федерального департаменту оборони. Усі конструкції виготовляли в українській компанії. Найближчим часом Швейцарія планує передати спостерігачам ОБСЄ ще 12 таких житлових модулів.

"Тут є два ліжка, дві шафи для одягу, дві прикроватні тумбочки, також є електричний обігрівач, кондиціонер. Також є світло та шість розеток, які можна використовувати для комп'ютера та іншої техніки", - зазначив менеджер спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Андрій Лукашенко.

"Ми очікуємо, що наприкінці місяця кількість наших спостерігачів становитиме близько 800 людей. Ми розглядаємо створення нових патрульних баз, щоб покрити усю територію Донбасу. Житлові модулі нададуть нам більше можливостей. Наша мета - дістатися лінії зіткнення якомога ближче", - додав голова спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ертугрул Апакан.

"Це волонтерський внесок у розвиток місії ОБСЄ. Ми маємо на меті побудувати ще 12 житлових модулів. Їх направлять в інші райони залежно від потреб місії", - наголосив посол Швейцарії в Україні Гійом Шойрер.

Як повідомляв 5.ua, 12 січня 2016 року ОБСЄ встановила камери спостереження у Широкиному. Камери спостереження встановили у Широкиному на 18-метрових щоглах, що дало змогу вести спостереження за територією в радіусі до 2,4 км. Зауважимо, що 18 лютого ОБСЄ продовжила мандат моніторингової місії в Україні і вкотре закликала Москву забезпечити безперешкодний доступ міжнародних спостерігачів до українського кордону. 

Попередній матеріал
"Газпром" позивається до України на майже $32 млрд
Наступний матеріал
Апеляційний суд залишив Корбана за ґратами
Теги:
Loading...

У Станиці Луганській призупинила роботу база ОБСЄ

Сьогодні ОБСЄ знову спробує промоніторити ситуацію між Авдіївкою та окупованою Ясинуватою

Жебрівський: Спостерігачі ОБСЄ почали значно активніше висвітлювати ситуацію в зоні проведення АТО