Facebook / Макс Галицький

Уряд прийняв рішення призупинити переміщення російських вантажівок по території України

Кабінет Міністрів України 15 лютого 2016 року прийняв рішення призупинити транзитні переміщення російських вантажних автомобілів по території України

Про це повідомляє прес-служба Кабміна.

"Російська Федерація в порушення правил і процедур Світової організації торгівлі та двосторонньої міжурядової угоди щодо автомобільних перевезень в односторонньому порядку зупинила рух українських вантажних автотранспортних засобів територією Росії. До моменту отримання пояснень від російської сторони та вирішення даного питання Україна тимчасово припиняє транзитні перевезення вантажними автомобілями, зареєстрованими в Росії, територією України", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що за результатами урядової наради, яка відбулася вранці понеділка, 15 лютого, Міністерство інфраструктури України та Міністерство закордонних справ України вживуть відповідних заходів.

"До моменту отримання пояснень та вирішення даного спору Україна тимчасово призупиняє дію транзитних дозволів, виданих для вантажних автомобілів з реєстрацією в Російській Федерації, що тягне за собою тимчасове припинення транзитних перевезень вантажними автомобілями РФ територією України", - заявив прем'єр Арсеній Яценюк.

Він також підкреслив, що українська сторона проводить консультації з країнами-членами Європейського Союзу та звертається до країн-членів ЄС щодо виконання Росією базових принципів Світової організації торгівлі.

Нагадаємо, 14 лютого до блокування російських вантажівок, які намагаються проїхати транзитом через українську територію долучилася Сумська область. Російські фури блокують на Волині, Львівщині, а також в Рівненській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Житомирській та Сумській областях. Як повідомляють активісти, до акції протесту вже незабаром мають долучитися Чернігівщина та Вінниччина.

Попередній матеріал
Іван Малкович: Минулого року ми продали на 35% більше книжок – це було здивування
Наступний матеріал
Захист Савченко завершує представляти докази невинуватості української льотчиці
Теги:
Loading...

Сьогодні Кабмін вирішуватиме ситуацію стосовно блокування російських фур

Глава Меджлісу Рефат Чубаров закликав країни Балтії і Білорусі підтримати блокаду Росії

Сумщина долучилася до блокування проїзду російських фур територією України

Мінтранс РФ заблокував рух українських вантажівок

До блокування російських фур приєдналися Житомирщина і Буковина (оновлено)

5 канал - трансляція наживо