Twitter / Все плохо

"Упирячі поради" від ватажка "імперії брехні" – Аваков та Саакашвілі відреагували на випад Путіна

  Сьогодні російський президент РФ Путін під час підсумкової прес-конференції зробив чергову традиційну нападку на свого давнього противника Міхеіла Саакашвілі.

  Кремлівський верховода вирішив поділитися глибокодумним висновком про те, що призначення Саакашвілі – "плювок в обличчя народу України" і подібними характеристиками і непрошеними порадами. На захист голови Одещини несподівано став міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. На своїй сторінці у Facebook він написав: "Путін віщає і роздає оцінки. При всій моїй критичності до Саакашвілі, вже точно не Путіну вирішувати за Україну і радити по ньому. Обійдемося без упирячих порад!"

  Не змовчав і сам об’єкт путінських "роздумів", Міхеіл Саакашвілі. "А паралельно з українськими подіями сьогодні у Москві Путін, як завжди, мене згадував. Ну не може Володимир Володимирович про мене забути, йому дуже не подобається моя робота в Україні, і я його розумію. Якщо ми зламаємо хребет корупції в Україні і дійсно проведемо глибокі реформи, вся його імперія брехні розпадеться як картковий будиночок", – написав політик у Facebook.

  Він піймав очільника РФ на ще одному перекрученні: "Путін черговий раз збрехав, що американці не дали мені візу, у той час як у мене стоїть десятирічна туристична віза. Тільки по відношенню до мене він так забрехався, що скоро йому знадобиться пластична операція і на носі, щоб він у нього не виріс".

  Нагадаємо, днями Арсен Аваков і Міхеіл Саакашвілі вчинили сварку під час засідання Ради реформ. Згодом на вимогу обох політиків їм було надане відео інциденту. Президент України висловив обурення поведінкою обох фігурантів і закликав їх переходити "від антикорупційних шоу до антикорупційних справ".

  Попередній матеріал
  Вчені зняли на відео перші години життя ембріона ссавців
  Наступний матеріал
  Висока ймовірність, що у 2016 році Україна не отримає безвізовий режим із ЄС – експерт
  Теги:
  Loading...