"УКРОП" та Єрмоленко домовилися про використання популярного шеврону "укроп" в партійній символіці

  Партія "Українське об'єднання патріотів – "УКРОП" та художник Андрій Єрмоленко врегулювали питання авторських прав на символіку партії.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "У день реєстрації партії було укладено ліцензійний договір. Сьогодні був підписаний акт прийому-передачі. Андрій люб'язно погодився передати цей символ за символічну суму в 1 грн. І ми домовилися з ним про довгострокову співпрацю", - сказав на прес-конференції в середу в Києві один із лідерів партії, екс-заступник голови Дніпропетровської ОДА Геннадій Корбан.

  У свою чергу, Єрмоленко зазначив, що свого часу сталося невелике непорозуміння в зв'язку з цією символікою, але його було дуже швидко вирішено. Він зазначив, що кошти, отримані в рамках довгострокового співробітництва з партією "УКРОП", передаватимуть на підтримку двох дитячих будинків.

  Нагадаємо, суперечки виникли після того, як в ході передвиборчої кампанії у Чернігові на одномандатному окрузі № 205 в партійній символіці почалось використання популярного символу 2014 року – "укропу", який, глузуючи над окупантами, учасники АТО нашивали на форму. Автором популярного шеврону є художник Андрій Єрмоленко. 

  Попередній матеріал
  Терористи в Сомалі підірвали куленепробивну машину з дипломатами: загинуло 10 осіб
  Наступний матеріал
  У Вірменії цілком імовірне "повалення" Саргсяна – політичний аналітик
  Теги: