Янукович
Янукович Фото ipress.ua

Укрбюро Інтерполу: інформація про міжнародний розшук Януковича зникла через його позов

  Інтрепол тимчасово вилучив інформацію про розшук колишнього президента України Віктора Януковича.

  Згідно з останніми повідомленнями Офісу з юридичних питань Генерального секретаріату Інтерполу, доступ до інформації щодо міжнародного розшуку Януковича В.Ф. в обліках Генерального секретаріату Інтерполу тимчасово призупинений Комісією по контролю за файлами Інтерполу.

  Як пояснив Робочий апарат Укрбюро Інтерполу у повідомленні на сайті МВС, підставою для обмеження доступу стало оскарження оголошення міжнародного розшуку самим Віктором Януковичем та представниками його захисту до вказаної Комісії та до суду першої інстанції м. Ліон. Розгляд справи по суті запланований на наступну сесію Комісії по контролю за файлами Інтерполу, що відбудеться у вересні цього року.

  На початку червня екс-президент України Віктор Янукович та його син Олександр вдруге звернулися до Європейського суду в Люксембурзі, намагаючись оскаржити санкції ЄС. Вони були включені до списку осіб, щодо яких ЄС у березні 2014 року запровадив санкції у зв'язку зі звинуваченнями у привласненні бюджетних коштів.

  Нагадаємо, "банкір сім'ї Януковича" Борис Тимонькін перебуває у в’язниці міста Коттбуса, куди його помістили після затримання 14 червня в аеропорту Берлін Шенефельд. Німецький суд готується винести рішення щодо його екстрадиції. Йому не дали можливість вийти під заставу через "підвищену небезпеку втечі". Крім цього, злочинні дії, які інкримінуються підозрюваному в Україні, підпадають і під дію німецького Кримінального кодексу.

  Попередній матеріал
  Для розслідування катастрофи MH-17 можуть створити "гібридний трибунал"
  Наступний матеріал
  Україна попросила ОБСЄ направити представників на "судилища" у Ростові-на-Дону
  Теги:
  Loading...