intertelecom.ua

"Українську громаду Криму" очолив депутат від "Єдиної Росії"

  В окупованому Росією Криму зареєстрована громадська організація "Українська громада Криму"

  На сайті держкомітету у справах міжнаціональних відносин і депортованих громадян призначеного Кремлем уряду Криму зазначено, що організацію очолив Олег Усик, зареєстрований у селі Донське Сімферопольського району, повідомляє видання "Крим.Реалії".

  Український сайт "Миротворець" зазначає, що Олег Усик є депутатом місцевої ради від російської партії "Єдина Росія". У низці російських ЗМІ напередодні повідомили про те, що етнічні українці, які проживають в окупованому Росією Криму, об'єднаються в загальнокримську "національно-культурну автономію". Журналісти посилалися на голову якоїсь української громади Сімферополя Олега Кравченка.

  В Українському культурному центрі Криму, створеному після окупації півострова, відзначають, що таким чином у Криму хочуть показати уявне благополуччя українців, а подібна "автономія" може стати інструментом для зміцнення російської влади на півострові.

  Зазначимо, Верховна Рада України офіційно оголосила дату 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 

  Як повідомляв 5.ua, Україна та Туреччина домовились про співпрацю в деокупації Криму та захисту кримських татар, які проживають на поки що окупованій території. Рішення про співпрацю затвердили у спільній декларації за результатами п'ятого засідання стратегічної ради високого рівня між Україною та Турецькою республікою.

  Попередній матеріал
  Тука заборонив відвідувати держслужбовцям окуповані території на Донбасі
  Наступний матеріал
  Рідні Кольченка повідомили, що його перевели до штрафного ізолятора
  Loading...

  Очільник Гейдельберга не вбачає у розмові з консулом Росії про Крим визнання анексії

  У Мінінформполітики розповіли, що робиться для кримськотатарського каналу ATR

  Засідання так званого "Верховного суду Криму" щодо заборони Меджлісу перенесли

  Україна та Туреччина будуть співпрацювати над деокупацією Криму