Фото gp.gov.ua

Українська і бельгійська прокуратури будуть взаємодіяти в рамках підписаної угоди про співпрацю

  Генеральна прокуратура України підписала Угоду про співробітництво з Федеральною прокуратурою Бельгії.

  15 жовтня у приміщенні ГПУ відбулося підписання Угоди про співробітництво між Генеральною прокуратурою України та Федеральною прокуратурою Королівства Бельгія у боротьбі з кіберзлочинністю, організованою злочинністю, корупцією та тероризмом. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

  "Я радий, що співпраця між прокуратурою України та прокуратурою Королівства Бельгія тепер зафіксована в угоді. Впевнений, що наша спільна діяльність буде злагодженою у всіх напрямках", - запевнив генпрокурор України Віктор Шокін після підписання документа.

  "Подібних угод, укладених Федеральною прокуратурою Королівства Бельгії мало. Коли ми підписуємо її, ми віримо в реальну потребу нашої угоди. Вона є дуже важливою. Це дорога до співпраці, яка є відповіддю на глобалізацію світу. У часи смартфонів ми повинні встановлювати плідні зв'язки, шляхом прямого діалогу. Це підписання – спільна воля наших сторін робити все для захисту своїх громадян ", - сказав Федеральний прокурор Королівства Бельгія Фредерік Ван Леу.

  Угода, зокрема, передбачає, що прокуратури України та Бельгії вживатимуть усіх можливих заходів у межах своїх повноважень з метою сприяння ефективному та своєчасному виконанню запитів про правову допомогу у кримінальних справах, обмін інформацією та документами стосовно злочинів, пов'язаних із кіберзлочинністю, організованою злочинністю, корупцією і тероризмом та причетних до них осіб.

  Відповідно до підписаного документа, сторони зобов'язалися сприяти розширенню професійних контактів між їх установами задля ефективного використання та удосконалення досвіду, обмінюватися інформацією з питань чинного законодавства, зокрема, текстами законодавчих та інших нормативних актів, аналітичними матеріалами і статистичними даними та повідомленнями та інше.

  Нагадаємо, 14 жовтня Україна і Казахстан підписали угоду про співпрацю в авіаційній сфері. Країни домовилися про взаємні поставки продукції військового призначення. 

  Попередній матеріал
  Військові готують техніку до переходу на зимовий період – штаб АТО
  Наступний матеріал
  Клімкін: У Радбезі ООН Україна порушуватиме питання притягнення до відповідальності винних у трагедії рейсу МН17
  Теги:
  Loading...