focus.ua

Україною, ніби акціонерним товариством, володіє "тіньовий уряд" - Саакашвілі

  Україною володіють, наче акціонерним товариством, деякі олігархи: по суті є "тіньовий, паралельний уряд" - дехто, хто керує справами - і вони є "власниками" цього "акціонерного товариства".

  Про це 12 вересня 2015 року в ході 12-ї щорічної конференції YES заявив голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі, повідомляє "Українська правда".

  "У нас (в Україні) по суті є тіньовий, паралельний уряд. ... Можна сказати, що цей олігарх має стільки відсотків, цей - стільки... Вони можуть міняти директорів підприємств", - зазначив Саакашвілі. При цьому він додав: "Ця система у кризі, інша система - у кризі, державна служба - у кризі, і ми маємо усвідомлювати, де ми є і куди маємо рухатися".

  Голова Одеської ОДА також наголосив, Україна має прискорити проведення реформ. "У нас - криза усіх інституцій, проблема із темпами реформ... Питання стоїть так - "Реформуйся або вмри", - сказав Саакашвілі.

  Окрім того, очільник Одеської ОДА зазначив, що кілька реформаторів є в уряді Арсенія Яценюка, "але кожен олігарх має своїх прокурорів, поліцейських, суддів і армію, і воєнізовані групи, бронетранспортери, боєприпаси, і вони їм платять, тому що уряд вже не платить їм навіть зарплату".

  Як повідомляв 5.ua, 8 вересня петиція Президенту з вимогою призначити Саакашвілі прем'єром набрала необхідні для розгляду 25 тисяч підписів. Нагадаємо, 5.ua веде пряму трансляцію XII щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії.

  Попередній матеріал
  РФ доправила до Сирії черговий "гумконвой"
  Наступний матеріал
  Гройсман: Питання децентралізації не загрожує розвалом коаліції