5 канал

Україна виконала всі необхідні кроки для безвізового режиму - Яценюк

Прем'єр зустрівся з головами МЗС Німеччини і Франції

Україна виконала всі необхідні кроки для безвізового режиму. Про це в понеділок заявив керівник українського уряду Арсеній Яценюк під час зустрічі з міністрами закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром та Франції Жан-Марком Еро. Прем'єр вважає, що тепер крок за Європою - українці чекають на позитивне рішення. 

"Ми очікуємо на безвізовий режим для українців. Адже і Верховна Рада, і уряд для цього зробили все необхідне. Про це йдеться також у фінальному звіті Європейської комісії щодо виконання Україною зобов'язань для безвізового режиму", - заявив Яценюк.

Дипломати Штайнмаєр і Еро, у свою чергу, заявили, що хочуть закликати офіційний Київ до негайних реформ у державному секторі. Ключові теми - політична криза в Україні та прогрес у виконанні Мінських домовленостей.

"Ми представляємо тут не лише французький і німецький уряди, і не лише нормандський формат переговорів. Ми також говоримо від імені двадцяти восьми держав-членів ЄС. І ми маємо знайти рішення, яке іде з обох сторін - від України і від Росії. Саме тому ми тут. Від України нам потрібна політична стабільність, стабільна влада. Це гарантія того, що Мінські угоди будуть імплементовані у найкращий можливий спосіб", - заявив Еро.  

Голови МЗС Німеччини та Франції перебувають в Україні 22–23 лютого зі спільним візитом.

Попередній матеріал
Українська збірна повертається із Юнацької Олімпіади з повним комплектом нагород
Наступний матеріал
Корбан залишиться за ґратами до 15 квітня
Loading...