5.ua

Україна впроваджує спільний з країнами ЄС контроль кордону

  Президент України Петро Порошенко сподівається на збільшення надходжень до бюджету внаслідок запровадження прозорого контролю на кордоні з Румунією, Словаччиною, Польщею та Угорщиною.

  Про це сьогодні глава держави заявив сьогодні, 8 липня, в Одесі під час наради з головами обласних та Київської міської державних адміністрацій за участю керівництва центральних органів влади та правоохоронних органів.

  Порошенко повідомив, що голова Державної фіскальної служби, очільник прикордонної служби та міністр закордонних справ проводять консультації з країнами, які межують з Україною – Румунією, Угорщиною, Словаччиною та Польщею.

  "Ми запроваджуємо спільний графік, коли українські, румунські, польські, угорські і словацькі прикордонники спільно виходять на контроль. Українські, румунські, польські, угорські і словацькі митники спільно приймають пакет документів і оформлюють як експорт з Євросоюзу, так і імпорт в Україну. Робимо абсолютно прозорі механізми. Не треба нічого знаходити, світло прозорості й відкритості є найефективнішим способом боротьби", - зазначив глава держави.

  На думку Порошенка, унаслідок спільних з країнами ЄС дій надходження до українського бюджету через вітчизняну митницю і податкову службу зростуть. 

  Попередній матеріал
  В Україні щотижня реєструють 15-20 тисяч переселенців з Донбасу - Розенко
  Наступний матеріал
  74 ордени "За мужність" III ступеня посмертно присвоїли загиблим на Донбасі нацгвардійцям
  Теги:
  Loading...