president.gov.ua

Україна та Словенія готові приєднатися до глобальної антитерористичної відсічі – заява Порошенка і Пахора

  Президенти України та Словенії виступили зі спільною заявою у зв'язку із терористичними нападами в Парижі.

  Президент України Петро Порошенко і Президент Республіки Словенія Борут Пахор закликали країни G20 узгодити план заходів щодо реагування терористичну загрозу міжнародному миру. Відповідна заява президентів опублікована на сайті прес-служби українського глави держави.

  "Хоча епіцентр останнього терористичного нападу знаходиться в Парижі, його відлуння досягло кожного куточка цивілізованого світу. У цей важкий час Україна та Словенія оплакують разом з французьким народом жахливі втрати та висловлюють щиру солідарність з жертвами та їхніми родинами", - мовиться в тексті.

  Порошенко і Пахор переконані, що глобальна спільнота має оперативно й консолідовано відреагувати на терористичну загрозу міжнародному миру. "Слід також надіслати чіткий запобіжний сигнал тим, хто підтримує або в будь-який спосіб заохочує терористичні організації та їхню діяльність. Ми закликаємо лідерів Групи двадцяти (G20) погодити всеохоплюючий план заходів щодо реагування на цей безпековий виклик, що дедалі зростає. Україна та Словенія готові приєднатися до глобальної антитерористичної відсічі", - сказано в заяві.

  Вирішальну роль у цих зусиллях має відіграти Організація Об'єднаних Націй, вважають автори заяви. "У цьому контексті ми наголошуємо на справедливому заклику до схвалення Конвенції ООН щодо запобігання та боротьби з тероризмом та визначення Міжнародного дня вшанування пам’яті жертв терористичних актів", - додали вони.

  Як повідомляв 5.ua, Україна запроваджує спеціальний режим на кордонах і аеропортах у зв'язку з терактами у Франції. Також посилено охоронятимуться центри міст. 

  Попередній матеріал
  Російські терористи обстріляли Красногорівку реактивними снарядами (відео)
  Наступний матеріал
  Аварія потягу у Франції: кількість жертв зросла, очевидці повідомляють про вибух
  Теги:
  Loading...