5 канал

Україна та НАТО підписали низку документів про співпрацю

  Секретар РНБО Олександр Турчинов разом з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом підписали Дорожню карту програми "Партнерства зі стратегічних комунікацій" між РНБО України та Міжнародним секретаріатом НАТО.

  Турчинов та Столтенберг підписали дорожню карту сьогодні, 22 вересня, після розширеного засідання РНБО України. Програма партнерства спрямована на здійснення комплексної підтримки України у сфері стратегічних комунікацій, зокрема протидії російській пропаганді та інформуванні громадськості про події в Україні.

  Також Україна й НАТО підписали спільну декларацію про посилення військово-технічного співробітництва України з Північноатлантичним альянсом. Декларацію підписали перший заступник секретаря РНБО України голова Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю України Олег Гладковський і представник НАТО з оборонних інвестицій Ернест Герольд.

  Коментуючи підписання цього документа, секретар РНБО України Олександр Турчинов зазначив, що декларація щодо посилення оборонно-техічного співробітництва між Україною та НАТО "допоможе зняти штучні суб'єктивні обмеження в цій важливій сфері". Президент України Петро Порошенко зазначив, що ця декларація була ретельно відпрацьована і вона "є конкретними кроками і країн-членів НАТО, і Альянсу в цілому в питанні співпраці".

  Третім документом, який підписали Міністр закордонних справ Павло Клімкін та Єнс Столтенберг, стала Угода про статус Представництва НАТО в Україні. 

  Президент України Петро Порошенко прокоментував підписання низки документів у Facebook: "Ще 18 місяців тому експерти НАТО не могли зайти в Міноборони, Генштаб, СБУ. За цей час пройдена величезна відстань у співпраці України з Альянсом".

  Попередній матеріал
  Технічні параметри "Радіо Крим.Реалії" дозволяють передавати сигнал і в Росію - керівник "Крим.Реалії"
  Наступний матеріал
  За статистикою селфі небезпечніше для життя, ніж напад акул
  Теги:
  Loading...