прес-служба Президента України

Україна та Ізраїль підписали документи про співпрацю у науковій, освітній і транспортній сферах

  В рамках візиту до Ізраїлю Президента України Петра Порошенка підписано низку двосторонніх документів, які передбачають співпрацю в науковій, освітній, культурній сферах, а також у галузі розвитку інфраструктури.

  Про це інформує прес-служба Президента України.

  "За результатами переговорів було підписано низку двосторонніх документів, зокрема в науково-технологічній, освітній, культурній сферах та в галузі розвитку інфраструктури", - йдеться в повідомленні.

  Зазначимо, що сьогодні під час спільної з прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу заяви для засобів масової інформації Президент України анонсував: "Я сподіваюся, що ми сьогодні підпишемо чотири важливі двосторонні документи: з виробництва фільмів, співпраці в науці і технологіях, безпеці на транспорті, і також у питанні щодо працевлаштування членів родин працівників посольства України в Ізраїлі та ваших у Києві". 

  Нагадаємо, під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенком президент Ізраїлю виступив за повне виконання Мінських домовленостей та припинення окупації Криму. 

  Попередній матеріал
  В Ізраїлі мешкає півмільйона українців – Порошенко
  Наступний матеріал
  Від початку АТО відремонтували вже понад 34 тисячі одиниць військової техніки
  Теги:
  Loading...