карта АТО 5.ua

Україна самостійно визначатиме статус своїх територій - Президент

  Україна самостійно визначатиме статус своїх територій. На цьому наголосив Президент Петро Порошенко, під час інтерв’ю телеканалу "Інтер".

  Президент зауважив: згідно з Конституцією режим місцевого самоврядування може визначати винятково народ України та обрані ним представники – парламент та президент. Також Порошенко заявив, що Україна виконала всі зобов’язання – щодо особливого режиму самоврядування в окремих районах Донбасу.

  Згадав Порошенко й підтримку законодавчих ініціатив Венеціанської комісії. Тож після ухвалення конституційних змін у Верховній Раді - це питання буде повністю врегульоване - наголосив Глава Держави.

  "Ніякого тиску на Україну, на українську владу або на мене особисто - немає і бути не може, оскільки я здійснювати цей тиск - не дозволю. Україна взяла на себе зобов’язання у рамках Мінського процесу і виконала їх - щодо особливого режиму місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей. В розробці змін до Конституції брали участь і представники Донецька і Луганська. Тільки не "парашутисти" з Москви, а реальні представники, які представляють народ", - каже Порошенко.

  Попередній матеріал
  За рік після підписання Угоди про асоціацію з ЄС, Україна отримала безпрецедентну допомогу від Європи - Порошенко
  Наступний матеріал
  Укроборонпром випереджає графік виконання держзамовлення
  Теги:
  Loading...