Дзеркало тижня

Україна розширила санкції проти Росії – РНБО

  На засіданні Ради національної безпеки і оборони України було прийнято рішення про розширення переліку санкцій України проти юридичних і фізичних осіб Російської Федерації.

  Сьогодні, 2 вересня, Рада національної безпеки й оборони підтримала пропозиції Кабміну і СБУ щодо розширення переліку юридичних та фізичних осіб Російської Федерації та інших країн, проти яких застосовуються санкції, повідомляє прес-служба РНБО.

  У повідомленні зазначається, що санкції впровадили проти осіб, які здійснюють терористичну діяльність і беруть участь у фінансуванні бойовиків. Під санкції також потрапили особи, що порушують норми міжнародного права, підтримуючи анексію Росією частини території України.

  У координаційному органі з питань національної безпеки пояснили, що таке рішення прийнято у зв'язку із необхідністю ефективно реагувати на продовження російської агресії проти України, а також сприяння і фінансування нею терористичної діяльності.

  В РНБО наголошують, що такі дії РФ призвели до порушення територіальної цілісності України, прав і свобод українських громадян і тимчасової окупації частини території держави, численні людські жертви, а також спричинили "реальні і потенційні загрози національним інтересам, національній безпеці і суверенітету України". 

  Нагадаємо, сьогодні комітет постійних представників країн Євросоюзу 2 вересня досяг згоди щодо продовження адресних санкцій проти росіян і сепаратистів Донбасу, термін яких завершувався 15 вересня.

  Попередній матеріал
  У Києві розробили онлайн-мапу, яка дозволяє контролювати депутатів
  Наступний матеріал
  Хроніка АТО за добу: Бойовики вели вогонь зі стрілецької зброї і гранатометів
  Теги:
  Loading...