vestnik.in.ua

Україна приєдналася до програми "Креативна Європа"

  Міністр культури України В'ячеслав Кириленко заявив, що в четвер відбулося підписання угоди про приєднання України до програми "Креативна Європа".

  Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

  "Це програма у сфері культури та медіа, яка дозволяє всім художникам, артистам, людям креативного сектора брати участь у спільних з європейцями проектах. Ми пройшли досить складний процес узгодження тексту, але під час цього шляху ми постійно відчували значну підтримку наших європейських партнерів", - зазначив Кириленко.

  На зустрічі також був присутній Єврокомісар з питань освіти, культури, молоді та спорту Тібор Наврачіч. Він привітав Україну з укладенням Угоди про приєднання до програми "Креативна Європа" і зазначив, що докладе всіх зусиль для того, щоб Україна стала повноправною учасницею європейського культурного співробітництва.

  "Я переконаний, що сьогодні українська молодь як ніколи гідна стати повноправною складовою великої європейської сім'ї. Для мене Європа - це об'єднання націй, регіонів, місцевостей, кожна з яких має свою культуру і традиції. Всі ці складові об'єднуються завдяки повазі до загальних європейських цінностей. Зберегти культурне розмаїття під час інтеграційних процесів - наше основне завдання Ми підписали з Україною Угоду про приєднання до програми "Креативна Європа" саме для того, щоб надати Україні можливість поділитися з Європою своєю унікальною багатою культурою", - зазначив Єврокомісар.

  Нагадаємо, українці, які перебувають в Італії, зможуть вільно обмінювати вітчизняне посвідчення водія на італійське.

  Попередній матеріал
  Бойовики випустили чотири реактивні снаряди по мирних мешканцях – штаб АТО
  Наступний матеріал
  Яценюк анонсував кадрові ротації в уряді