lb.ua

Україна просить у Євросоюзу сучасні ППО

  Представник України в Європейському Союзі Костянтин Єлісєєв вважає, що Україні подібні системи рано чи пізно знадобляться.

  Про це він сказав у інтерв'ю брюссельському виданню Euractiv, повідомляє "Дзеркало тижня".

  За його словами, Україна працює з ЄС стосовно отримання летального оборонного озброєння, зокрема більш сучасних систем протиповітряної оборони.

  "Ми закликали ЄС надати нам оборонну летальну зброю. Це питання є дуже чутливим. У даний час ми працюємо на двосторонній основі з метою отримання оборонного летального озброєння щоб зупинити агресію Росії. Звичайно, є аргументи проти відправлення оборонних озброєнь в Україну. Але ми потребуємо цієї зброї для захисту своєї територіальної цілісності у відповідності зі статтею 51 Статуту ООН. Ми потребуємо цієї зброї для захисту мирних жителів. Ми потребуємо більш сучасної системи протиповітряної оборони", - зазначив Єлісєєв.

  "Рано чи пізно нам знадобиться така система. Але це не зброя, яка може бути використана для наступальних цілей", - заявив він у відповідь на уточнююче питання журналіста, що над Україною зараз немає літаків РФ.

  Попередній матеріал
  Населення Авдіївки за час війни зменшилося в 10 разів
  Наступний матеріал
  Село Лебединське через постійні обстріли бойовиків перетворилося на пустку

  Романенко: Росія розгорнула на Донбасі дуже потужну систему ППО

  Пайєтт опублікував фото російської системи ППО під Дебальцевим

  Витрати Міноборони на озброєння зростуть до 14 млрд грн

  Меркель переконала Обаму поки не надавати Україні зброю