Полторак 5.ua

Україна презентуватиме дорожню карту реформ в оборонній сфері міністрам НАТО в лютому 2016 року - Полторак

  Україна планує презентувати дорожню карту проведення реформ в оборонній галузі міністрам оборони країн-членів НАТО в лютому 2016 року. Відбуватиметься це у штаб-квартирі Альянсу.

  Про це під час зустрічі з послом Великої Британії в Україні Джудіт Гоф заявив міністр оборони Степан Полторак, передає прес-служба Міноборони.

  За його словами, конфлікт на Донбасі засвідчив необхідність проведення кардинальних змін в оборонній галузі.  

  Крім того, Полторак подякував Великій Британії за надання Україні гуманітарної та консультативно-дорадчої допомоги. Він також зазначив важливість продовження курсової підготовки українських військовослужбовців.

  "Хотів би подякувати за ту матеріально-технічну допомогу, яку Велика Британія надала Україні. Надзвичайно корисною є допомога ваших інструкторів у підготовці наших підрозділів, і я особисто перевіряв і бачив, як вони готують наших військових і мені дуже те сподобалося, і я хотів би поставити дуже високу оцінку. Крім того, я хотів би подякувати за дуже серйозну, потужну таку, дорадчу допомогу", - сказав міністр.

  Джудіт Гоф, зі свого боку, запевнила у постійній підтримці України та засвідчила готовність британської сторони до подальшого розширення співпраці між оборонними відомствами двох країн.

  Нагадаємо, у Міноборони повідомили, коли до ЗСУ надійдуть "Дозори-Б".

  Попередній матеріал
  На околицях сіл Комінтернове та Заїченко помічені російські танки – штаб АТО
  Наступний матеріал
  В Україні відкрито реєстр власників автотранспорту
  Теги:
  Loading...