news.kaznmu.kz

Україна підписала угоду з ЄС про участь у програмі "Горизонт-2020"

  Україна і Європейський Союз підписали угоду про участь України в рамковій програмі ЄС з наукових досліджень та інновацій "Горизонт-2020".

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Сьогоднішня подія означає те, що Україна отримує доступ до всього спектру заходів, які фінансуються в рамках цієї програми. Україна зможе скористатися всіма перевагами цієї програми, отримувати гранти, які надає Європейська дослідницька рада", - сказав на прес-конференції після підписання єврокомісар з досліджень, науки та інновацій Карлуш Моедаш.

  Повідомляється, що він також зазначив, що українські підприємці зможуть отримати доступ до інструменту даної програми для малого та середнього бізнесу.

  Угоду з боку України підписав міністр освіти і науки Сергій Квіт, він зазначив, що українські вчені з університетів і науково-дослідних інститутів отримають доступ до серйозних ресурсів та їх заявки зможуть конкурувати з усіма грантовими заявками європейських країн.

  Програма ЄС "Горизонт-2020" почалася в 2014 році і розрахована на 7 років, вона спрямована на підтримку дослідницької та інноваційної діяльності у всіх сферах життя суспільства і об'єднує всі існуючі програми ЄС з фінансування досліджень та інновацій.

  Загальний бюджет програми "Горизонт 2020" на 2014-2020 роки становить 80 млрд євро.

  Попередній матеріал
  Порошенко призначив нового начальника Центру спецоперацій боротьби з тероризмом СБУ
  Наступний матеріал
  Діти з синдромом Дауна прийшли в Київраду, щоб нагадати чиновникам про свої потреби

  Митці та науковці вирушили на Луганщину з подарунками і лекціями

  Харківські науковці винайшли препарат для дезінфекції ран у польових умовах

  Науковці хочуть оприлюднити документи про злочини комунізму

  Науковці всього світу збирають підписи на підтримку кримських татар