Джемілєв
5.ua

Україна отримала вибачення від Киргизстану за затримання Джемілєва

  Киргизька сторона вибачилася за інцидент, який стався цієї ночі в аеропорту Бішкека, де поліція три години утримувала Мустафу Джемілєва та його радника Рустема Умерова.

  Про таке повідомляє видання "Крим.Реалії" з посиланням на прес-службу Уповноваженого президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва. Представники МЗС України запевнили прес-службу політика, що киргизька сторона вибачилася за інцидент, який стався цієї ночі в аеропорту Бішкека, де поліція три години утримувала Мустафу Джемілєва та його радника Рустема Умерова.

  Також у прес-службі Джемілєва повідомили, що українське консульство в Бішкеку вже "взяло ситуацію під свій контроль і піклується про те, щоб надалі не виникало подібних непорозумінь".

  Нагадаємо, вночі в аеропорту Бішкека місцева поліція протягом 3-х годин утримувала депутата Верховної Ради України, національного лідера кримськотатарського народу Мустафу Джемілєва та його радника, делегата Курултаю кримськотатарського народу Рустема Умерова. В офісі Уповноваженого президента України з питань кримськотатарського народу повідомили, що правоохоронці Киргизстану своїми діями порушують Віденську конвенцію. Джемілєв і його радник Рустем Умеров 2 червня беруть участь у міжнародній конференції в Киргизстані. Тема конференції – "Питання міграції в Центральній Азії". Організаторами заходу виступають Жогорку Кенеш Киргизької Республіки і Парламентська Асамблея Ради Європи.

  Попередній матеріал
  Сьогодні Рада розгляне позбавлення недоторканності Клюєва і Мельничука
  Наступний матеріал
  Яценюк чекає результатів у сфері реформування медичної галузі вже до осені

  В Киргизстані іменем Путіна назвали гору

  Киргиз, який воював за "ЛНР": "Шахтарів майже не залишилося - там діє регулярна російська армія"

  Російський телеканал показав зустріч Путіна і глави Киргизстану - у кадрі Путін один

  Мустафа Джемілєв - інтерв'ю 5 каналу - відео