Україна не отримала від Світового банку 1,3 млрд доларів бо депутати не приймають потрібних законів - Яресько

  Україна не отримала від Світового банку 1,3 млрд доларів, бо депутати не прийняли двох необхідних для надання фінансової допомоги законопроектів.

  Про це заявила міністр фінансів України Наталія Яресько в ході засідання Верховної Ради, пише finance.ua.

  "Якщо ви хочете, щоб Світовий банк з нами працював і дав нам додаткові кредити і можливості – тобто закінчити ту роботу, яку ми почали. Ми зараз не можемо отримати за однією програмою 800 млн доларів, за другою – 500 млн. Якщо ми будемо продовжувати такий підхід, буде менше і менше (кредитів)", – сказала міністр.

  Вона пояснила, що надходження до України 1,3 мрд доларів затримується, бо Верховна Рада не прийняла двох законопроектів – №2029 і №2966.

  Нагадаємо, законопроект "Про внесення змін до деяких законів України у сфері комунальних послуг" (№2029) передбачає повну відмову від дотування з бюджету тарифів на житлово-комунальні послуги. Проектом закону №2966 пропонується визначити порядок формування, правовий статус та організацію діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, межі її компетенції і повноваження.

  Попередній матеріал
  Представник Генштабу: Ухиляння від шостої хвилі мобілізації незначні
  Наступний матеріал
  Верховна Рада розійшлася до 14 липня