5.ua

Україна матиме безвізовий режим з ЄС у 2016 році - Порошенко

  Україна досягне лібералізації візового режиму з Євросоюзом 2016 року.

  У цьому впевнений Президент України Петро Порошенко. Заяви прозвучали перед міні-самітом у Брюсселі, який розпочинається сьогодні.

  Порошенко запевнив європейських політиків, що влада працюватиме над реформами. "Україна чекає від Європейського Союзу "зеленого світла" у цьому питанні вже 2016 року. І паралельно українська влада продовжить імплементувати широкий пакет реформ в галузі боротьби з корупцією, реформування судової системи і внутрішніх справ", - заявив Порошенко.

  Глави європейських інституцій зі свого боку відзначили той прогрес, який здійснила Україна на шляху до безвізового режиму. Вони зауважили - якщо Київ виконуватиме взяті на себе зобов’язання на шляху до скасування віз, то й Брюссель не відступить від своїх обіцянок.

  "Реформи в Україні почали давати результат, але ми все одно маємо багато сподівань на українську владу у найближчий місяць. За останні місяці Україна нарешті досягла суттєвого прогресу у лібералізації візового режиму із ЄС", - зазначив голова Європейської ради Дональд Туск.

  Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, у свою чергу, заявив: "Якщо Україна продовжить виконувати взяті на себе у цій галузі зобов’язання - те ж саме робитиме і Європейська комісія. І я радий відзначити, що Україна досягла чималого прогресу у цьому напрямку, наприклад у галузі боротьби із корупцією, коли кілька тижнів тому створила Антикорупційне бюро". 

  Як повідомлялося, Президент виїхав до Брюсселя ще вчора. Окрім безвізового режиму важливою темою переговорів стане продовження санкцій проти Росії.

  Попередній матеріал
  Бойовики вночі 20 разів обстріляли українські позиції
  Наступний матеріал
  В Україні офіційно заборонили Компартію
  Теги:
  Loading...