5.ua

Україна має підтверджуючі документи про те, що начальник Генштабу РФ отримав підозру від СБУ

Українська сторона має документи з підписами росіян, які отримали підозру від Служби безпеки України в розв’язанні військового конфлікту на Донбасі.

Про це сьогодні, 5 серпня, в ефірі "5 каналу" заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

"З 28 липня поточного року до вчорашнього дня, тобто – до 4 серпня належним чином за допомогою міжнародної компанії, яка взяла на себе ці функції передачі відповідного пакету підозр кожному окремо громадянину Російської Федерації, начальнику Генерального штабу, а також 10 встановленим десантникам Російської Федерації вручені ці підозри. З отриманням українською стороною підтверджуючих про це документів. Із підписами осіб, які отримали ці документи", - підкреслив він.

Зазначимо, начальнику Генштабу Збройних сил Російської Федерації Валерію Герасимову, а також десятьом російським військовослужбовцям оголосили підозру за розв'язання військового конфлікту на Донбасі. Про це сьогодні під час брифінгу щодо результатів розслідування агресії Росії проти України заявив начальник головного слідчого управління Служби безпеки Григорій Остафійчук.

За його словами, військовослужбовці Збройних сил Росії спланували та організували вторгнення на територію України. Усім військовим злочинцям було направлено підозри. Також їх оголосять у міждержавний та міжнародний розшук. 

У свою чергу, у Міноборони РФ уже відповіли, що не їм нічого не відомо стосовно висунутих звинувачень з боку Служби безпеки України. 

Попередній матеріал
На Львівщині викрили фіктивні банківські установи, які привласнили майже 3 млн грн
Наступний матеріал
Екс-міністр Швайка розповів, звідки у нього Harley-Davidson