відкриті джерела

Україна і Туреччина спільно посилюватимуть безпеку в Чорному морі

  Україна і Туреччина спільно розбудовуватимуть морську промисловість для посилення безпеки і захисту в акваторії Чорного моря.

  Про це повідомляє прес-служба "Укроборонпрому".

  Заступник генерального директора із зовнішньоекономічної діяльності "Укроборонпром" Денис Гурак на Turkey Defence Week 2015 заявив, що цей напрямок буде одним із ключових аспектів співпраці між країнами.

  За його словами, Концерн взяв курс на залучення іноземних інвестицій в оборонно-промисловий комплекс держави.

  "Політика прозорості та відкритості "Укроборонпром" спрямована на залучення іноземних інвестицій та розбудову вітчизняного ОПК за міжнародними стандартами. Перш за все, це забезпечить українське військо сучасним озброєнням та військовою технікою", – заявив він.

  Загалом, Турецький тиждень безпеки 2015 об'єднав фахівців у сфері оборонно-промислового комплексу з Туреччини, Великої Британії, Чехії, Словенії, Естонії та НАТО. Їм продемонстрували можливості українського ОПК, була проведена низка стратегічних переговорів у рамках співпраці України із західними партнерами.

  Нагадаємо, 25 листопада Надзвичайний і Повноважний Посол України Юрій Щербак заявив, що Україні необхідно розвивати партнерство із Туреччиною та Саудівською Аравією.

  Попередній матеріал
  На Львівщині викрадач машини вистрелив у голову власниці з травматичної зброї
  Наступний матеріал
  Порошенко посмертно нагородив героїв АТО
  Теги:
  Loading...