belaruspartisan.org

Україна і Білорусь планують активізувати демаркацію спільного кордону і розраховують на допомогу ЄС

  Міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей сподівається на продовження активної роботи з демаркації українсько-білоруського кордону і розраховує на допомогу Європейського союзу у вирішенні цього питання.

  Про це заявив міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей на спільному брифінгу з головою МЗС України Павлом Клімкіним у Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Ми зараз активно працюємо над демаркацією нашого спільного кордону. Сподіваємось, що цей процес не буде припинений і буде розвиватися активно, в тому числі, ми розраховуємо на допомогу Європейського Союзу, наших європейських партнерів в облаштуванні наших кордонів", - сказав він.

  Нагадаємо, міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей сьогодні, 12 серпня, прибув з робочим візитом до України. 

  Раніше, 11 серпня, до України прибула делегація Міністерства оборони Великобританії на чолі з державним секретарем з питань оборони Майклом Феллоном. В ході спільного з міністром оборони України брифінгу міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон заявив: важливо, щоб світ знав масштаб агресії проти України. За його словами, кількість порушень Мінських угод терористами стурбувала його.

  Попередній матеріал
  Бойовикам намагалися переправити велику партію наркотиків і майже 3 млн рублів
  Наступний матеріал
  ЗСУ формують активну оборону в зоні АТО - Турчинов
  Теги:
  Loading...