5.ua

Україна готова до юридичної війни з Російською Федерацією – прем'єр

  Україна подала низку судових позовів проти Російської Федерації, зокрема до Європейського суду з прав людини, розгляд яких очікується вже на початку 2016 року.

  Про це сьогодні, 15 жовтня, під час брифінгу повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

  "Ми маємо низку судових спорів з Росією. Два базових судових спора – в Європейському суді з прав людини. І дата щодо прийняття від Російської Федерації пояснень з цих судових спорів визначена судом – 1 січня наступного року. І ми закликаємо Росію не зволікати і не звертатися до суду (як вони вже це робили) з проханням щодо перенесення строків розгляду цієї справи", - підкреслив чільник уряду.

  Крім того, Яценюк розповів, що в України є низка комерційних і арбітражних спорів з Росією: "Державні компанії, які зазнали збитків, які втратили майно від російської агресії в Криму, Донецьку і Луганську, також зараз подають позови проти Російської Федерації. Тому ми готові до в тому числі і юридичної війни із Російською Федерацією". 

  Голова Кабінету міністрів також наголосив: якщо Росія не погодиться на реструктуризацію боргу, Україна готова до судового розгляду справи. 

  Попередній матеріал
  На саміті у Брюсселі обговорять останню зустріч у "нормандському форматі"
  Наступний матеріал
  Мінфін: Ведуться переговори щодо реструктуризації боргів Києва
  Теги:
  Loading...