dpsu.gov.ua

Україна домовилася з Білоруссю про спільний прикордонний контроль

  Україна та Білорусь мають намір здійснювати спільний прикордонний контроль в пунктах пропуску "Нові Яриловичі" - "Нова Гута".

  Про це сьогодні під час брифінгу повідомив прес-секретар голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян, пише "РБК-Україна"

  "Для забезпечення прикордонної безпеки за ініціативи української сторони було вирішено (в ході зустрічі голови ДПС України Віктора Назаренка та голови Державного прикордонного комітету Білорусі Леоніда Мальцева, що відбулася 4-5 травня - Ред.) можливість реалізації та започаткування спільного контролю в пункті пропуску "Нові Яриловичі" - "Нова Гута" контрольними службами України і Республіки Білорусь", - зазначив Слободян.

  Прес-секретар глави відомства також зазначив, що в рамках зустрічі також було підписано угоду між урядом України та урядом Білорусі про діяльність прикордонних уповноважених, протокол про співробітництво оперативних підрозділів, а також план співробітництва між прикордонними відомствами на 2015-2016 рр.

  Нагадаємо, вже найближчим часом у Мінську щодо ситуації на Сході України планують зібратися Тристороння контактна група та її робочі групи.

   

  Попередній матеріал
  Окупанти затримали ще одного кримського татарина за участь у проукраїнському мітингу
  Наступний матеріал
  "Антонов" підписав контракт на виробництво літака Ан-132 у Саудівській Аравії
  Теги:

  Тристороння контактна група збереться найближчим часом у Мінську - МЗС Білорусі

  Білоруси воюють за обидві сторони конфлікту на Донбасі - Лукашенко

  В Мінську заявляють про спроби виведення капіталу з РФ через Білорусь

  Білоруські та українські прикордонники обговорили спільні розслідування незаконних перетинів кордону