Голос Америки

Участь РФ в збройному конфлікті на Донбасі стане однією з основних тем саміту НАТО

  Участь Росії в збройному конфлікті на Сході України стане однією з основних тем саміту глав МЗС країн-членів НАТО, який відбудеться у Туреччині в середині травня.

  Про це заявив державний секретар Сполучених Штатів Америки Джон Керрі. Повідомляється, що міністри закордонних справ країн-членів альянсу зустрічатимуться в турецькій столиці з 13 по 16 травня цього року.

  Держсекретар під час спільного брифінгу з турецьким колегою Мевлютом Давутоглу зазначив, що під час саміту обговорюватимуть пріоритети в політиці НАТО. Зокрема, розглянуть також і загрозу, яку терористи становлять для країн-членів НАТО на південних кордонах альянсу.

  Нагадаємо, нещодавно в Міноборони Литви заявили, що в НАТО готові допомогти Україні в реформуванні оборонної галузі. Міністр оборони Литви Юозас Олекас, крім того, зазначив, що Європа має визнати Росію країною-агресором. На його думку, ЄС повинен переглянути способи взаємодії з Російською Федерацією, яка стоїть за агресією на Донбасі, особливо важливо - не послаблювати санкції заходу щодо РФ.

  Попередній матеріал
  Мінфін підтвердив перерахування від Євросоюзу 250 млн євро
  Наступний матеріал
  Козаченко заперечує наявність у себе процесуального статусу свідка в кримінальному провадженні МВС

  У країнах Балтії стартують навчання винищувальної авіації НАТО

  У Литві розпочалися військові навчання НАТО

  Сили АТО почали використовувати тактику НАТО - Генштаб

  Нарада глав МЗС країн НАТО відбудеться в Антальї в середині травня