Порошенко 5.ua

У змінах до Конституції про жоден особливий статус окупованих територій не йдеться - Порошенко

  Ані в Законі, ані в проекті змін до Конституції нема й бути не може ніякого особливого статусу для окупованих територій Донбасу.

  Про це заявив Петро Порошенко, пише офіційне інтернет-представництво глави держави.

  "І словом не йдеться про особливий статус для Донбасу. Натомість, і на Донбасі, і в усіх регіонах України місцеві громади отримають значно більше повноважень і можливостей", - ідеться в повідомленні.

  Так, Президент України звернувся до українців з проводу конституційних змін в частині децентралізації. Він сказав, що закон вступить в силу лише після виконання певних вимог.

  "Цей закон депутати вже ухвалювали двічі. Спочатку його прийняла попередня Верховна Рада. Потім – удосконалила теперішня. Вступити в силу такий закон може лише після виконання цілої низки попередніх умов. Ці умови включають і роззброєння бойовиків, і виведення російських військ, і відновлення нашого контролю над всією лінією українсько-російського кордону, і проведення чесних, вільних та демократичних місцевих виборів", - зазначив він. 

  Нагадаємо, нещодавно Петро Порошенко заявив, що повноваження при децентралізації передаються не на рівень областей чи якихось "республік", а громадам. 

  Попередній матеріал
  Віце-президента ФІФА відпустили під заставу у $10 млн
  Наступний матеріал
  У Мексиці через активність вулкана оголошено надзвичайний стан