фото АПУ

У жовтні Україна може стати непостійним членом Радбезу ООН – Порошенко

  У жовтні Україна може отримати статус непостійного члена Ради безпеки ООН, адже 15 жовтня відбудеться голосування Радбезу ООН щодо непостійних членів організації.

  Про це Президент України Петро Порошенко заявив в інтерв'ю українським телеканалам, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Президент наголосив: "15 жовтня в ООН в рамках Генасамблеї відбудеться голосування за непостійного члена Ради безпеки ООН. Ви всі розумієте наскільки важливо для нас зараз увійти до складу Радбезу ООН. Думаю, що наші дипломатичні зусилля, моя робота в цьому напрямку принесуть свої плоди. І менш, ніж за місяць, ми отримаємо відповідне рішення".

  Також Петро Порошенко прокоментував ініціативу обмежити право вето для постійних членів Радбезу, "коли йдеться про масові вбивства людей". Президент заявив: "Навіть з моральної точки зору застосування права вето в таких випадках - це як ліцензія на вбивство, і воно сьогодні серйозно перешкоджає розслідуванню або застосування ООН тих інструментів і важелів, які є в її розпорядженні". Він також висловив задоволеність тим, що така ініціатива вже отримала підтримку багатьох країн, що свідчить про підтримку необхідності реформування структур ООН. 

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 26 вересня 2015 року, Петро Порошенко поїхав до США на Генасамблею ООН.

  Попередній матеріал
  У Лондоні палала найбільша мечеть Західної Європи
  Наступний матеріал
  Засновник проекту Babylon'13 Марко Супрун отримав нагороду на міжнародному фестивалі та присвятив її Сенцову
  Теги:
  Loading...