5.ua

У ЄС зауваження до стратегії реформування держслужби, а не до закону – Шимків

  У Європейському Союзі мають зауваження не до законопроекту про реформування державної служби, а до стратегії реалізації.

  Про це сьогодні, 23 вересня, під час брифінгу сказав заступник глави Адміністрації Президента Дмитро Шимків.

  За його словами, йдеться, зокрема, про обговорення з європейськими партнерами кроків з реалізації фінансування державної служби.

  "Ми повинні оплачувати державну службу – це буде ось цей рівень, сьогодні ми маємо цей рівень. Відповідно ми будемо мати різницю. Для того, щоб компенсувати різницю, європейська спільнота готова допомогти нам у часі перейти до самофінансування державної служби", - зазначив він. 

  Шимків стверджує, що для того, аби допомогти запровадити реформу, необхідно розробити стратегію: "Як ми імплементуємо законодавство – раз, і друге – яка модель фінансування, що залишається за Кабінетом міністрів у редакції законопроекту, який був поданий до Верховної Ради. Саме критика до стратегії і мала місце з боку європейської спільноти". 

  Нагадаємо, раніше Шимків заявляв, що повільна реалізація реформи держслужби в Україні не дозволяє отримати 600 млн євро в рамках макрофінансової допомоги від ЄС, що мало відбутися з 1 січня 2016 року.

  Попередній матеріал
  Трильйон кадрів на секунду - американські вчені зняли на відео рух світла
  Наступний матеріал
  На Тернопільщині поховали загиблого від поранення в зоні АТО командира взводу
  Теги:
  Loading...