newsru.ua

У Яценюка відповіли на заяву глави СК РФ: Саме той Бастрикін разом з іншими психопатами засудив Савченко та Сенцова

  В апараті прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка вважають, що главі СК РФ Олександру Бастрикіну слід пройти психіатричну експертизу.

  "Ми радимо російському режиму провести психіатричну експертизу голови слідчого комітету РФ Бастрикіна. Це саме той Бастрикін, який разом з іншими психопатами цинічно засудили Надію Савченко, Олега Сенцова та інших українських патріотів. Геббельс і нацистська пропагандистська машина можуть стоячи аплодувати команді Путіна", - написала на своїй сторінці у Facebook прес-секретар Яценюка Ольга Лаппо.

  Бастрикін в інтерв'ю федеральному російському виданню заявив, що Яценюк у 1994-1995 роках воював у Чечні проти військ Кремля. За словами керівника Слідчого комітету РФ, Яценюк брав участь у збройних зіткненнях, а також в тортурах і розстрілах полонених військовослужбовців російської армії, та був нагороджений вищою нагородою Джохара Дудаєва. Абсурдна заява Бастрикіна викликала великий резонанс в ЗМІ та соцмережах.

  Ми радимо російському режиму провести психіатричну експертизу голови слідчого комітету РФ Бастрикіна. Це саме той Бастри...

  Posted by Ольга Лаппо on 8 сентября 2015 г.

  Попередній матеріал
  Приймати бюджет в режимі минулого року неприпустимо - Сидорович
  Наступний матеріал
  Петренко: частина керівників на місцях саботують реформу і не хочуть боротися з бюрократією