Ганна Гопко 5 канал

У ВР знайдуться голоси для ухвалення поправок до закону про електронне декларування - Гопко

Не варто думати, що можна обхитрити Європейський Союз

У Верховній Раді знайдуться голоси для ухвалення поправок до закону про електронне декларування, необхідних для лібералізації візового режиму з Європейським Союзом. Про таке в ефірі "5 каналу" заявила позафракційний народний депутат Ганна Гопко.

"Кожен народний депутат представляє інтереси людей, тому всі мають голосувати за ті зміни щодо електронного декларування і нарешті намагатися не обхитрити Європейський Союз. Бо, повірте, представництво Європейської комісії, їхні експерти, вже вміють перекладати з української і читати, що ми вносимо. Обдурити не вдасться, треба припинити ці спроби. Політичні лідери мають провести дуже жорсткі розмови, що це є політичне рішення – безвізовий режим. Нікого не цікавить, що якийсь бізнесмен зі значком народного депутата боїться, що завтра суспільство довідається, чим володіє його дружина", – зазначила вона.

Гопко додала: "Я вважаю, що для такого важливого політичного рішення голоси знайдуться. Якщо голоси знайшлися в парламенті на закон про кворум в акціонерних товариствах, хоча чотири місяці пішло на боротьбу, адже він зачіпав інтереси Коломойського, голоси знайшлися за закон про ринок газу, який зачіпав інтереси Фірташа. Ми бачили всіх тих лобістів, які поправочки намагались внести. Тому якщо на такі великі антиолігархічні закони голоси знайшлись, чому на безвізові закони не знайдеться?" – наголосила вона.

Нагадаємо, як заявив в ефірі "5 каналу" менеджер з комунікацій ГІ "Реанімаційний пакет реформ" Андрій Андрушків, Президент повинен накласти вето на зміни до закону про електронне декларування.

Попередній матеріал
Наймовірніше, позачергового засідання ВР цього тижня не буде - Сироїд
Наступний матеріал
Сполучені Штати хочуть розмістити свої бомбардувальники в Австралії
Теги:
Loading...

Під АП вимагають ветувати закон про електронне декларування

Юрчишин: Україна відкотилася у часи пізнього Януковича, ухваливши зміни до закону про електронне декларування

Рада проголосувала за "безвізовий" закон про електронне декларування