Дзеркало тижня

У ВМСУ розповіли про корабель РФ, який намагався вести розвідку поблизу територіальних вод України

У Військово-морських силах України прокоментували ситуацію навколо російського корабля, який намагався вести розвідку безпосередньо неподалік територіальних вод України.

Корабель не зайшов у центральні води України, а намагався вести розвідку неподалік територіальних вод України. Про це в ефірі "5 каналу" заявив начальник прес-центру військово-морських сил України Олег Чубук.

"Вчора фрегатом військово-морських сил "Гетьман Сагайдачний" у ході виконання завдань у визначеному районі Чорного моря було виявлено сторожовий корабель чорноморського флоту "Ладный", який намагався вести розвідку безпосередньо неподалік територіальних вод України", - зазначив він.

Крім того, за словами Чубука, цей корабель, перебуваючи у дрейфі знаходився на рекомендованому шляху руху цивільних суден, що складало загрозу безпеки судноплавства.

Таким чином, чергові сили українського військово-морського флоту були приведені в підвищений ступінь готовності. У море додатково вийшли ракетний катер "Прилуки" і рейдовий тральщик "Генічеськ". Також у небо піднялася авіація.

У свою чергу, Держприкордонслужба також направила в море корабель морської охорони "Миколаїв". І вже невдовзі "Ладный" був змушений відмовитися "від своїх недружніх планів" і вирушив у напрямку, зворотному від України. Реакції російської сторони стосовно цього інциденту, за повідомленням ВМСУ, поки що не було. 

Попередній матеріал
Російський солдат-строковик під Волгоградом відкрив вогонь по своїх - убив прапорщика
Наступний матеріал
Яценюк: Кадрових рішень у Кабміні поки не планується
Loading...