genosse.su

У вівторок парламент розгляне звернення до Радбезу ООН та Ради ЄС щодо введення миротворців

  Завтра, 17 березня, Верховна Рада має розглянути звернення до Ради Безпеки ООН та Ради Євросоюзу про введення на Донбас миротворців.

  Про таке повідомив Голова парламенту Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook.

  "Завтра парламент розгляне низку важливих законів та постанов. Зокрема на розгляд буде внесено звернення до Ради Безпеки ООН та Ради ЄС щодо введення в Україну миротворців для забезпечення миру, що стане ефективним механізмом припинення російської агресії", - проінформував спікер Верховної Ради.

  Окрім того, в рамках виконання Мінських угод парламент має розглянути постанову та зміну до закону про особливий порядок місцевого самоврядування про визначення меж територій Донбасу, на яких буде здійснюватись такий особливий порядок. Гройсман підкреслив, що особливий порядок буде на здійснюватись тільки після проведення законних, визнаних світом, демократичних виборів до місцевих органів влади.

  Він також зауважив, що Рада повинна прийняти закон про військові навчання за участю іноземних військових в 2015 році, які, за його словами, є надзвичайно важливими для підвищення боєздатності української армії.

  "Крім цього, ми розглянемо ще два закони – про закупівлю медикаментів, які, як і попередні, подав в Парламент Президент. Це ті закони, які дозволять нам позбутися тендерної мафії і почати закуповувати ліки напряму у міжнародних організацій. Тим самим ми не лише почнемо долати корупцію в цій галузі, але й реально зробимо імпортні ліки дешевшими", - додав спікер.

  Попередній матеріал
  Кабмін затвердив порядок компенсації підприємствам зарплат мобілізованим співробітникам
  Наступний матеріал
  За час проведення АТО вбито більше 14,6 тис. бойовиків – Донецька військово-цивільна адміністрація

  Данія підтримує направлення миротворчої місії ООН до України

  Порошенко вніс до Ради проект постанови про запрошення миротворців на Донбас

  Порошенко: Миротворці на Донбасі – це не альтернатива Мінському процесу та ОБСЄ

  Лавров: Москва готова обговорювати питання про введення миротворців на Схід України