прес-служба Президента України

У Верховній Раді з'явиться дитяча кімната

  У парламенті 26 жовтня планують відкрити дитячу кімнату, що буде розрахована на перебування 10-15 дітей одночасно.

  Як передає УНІАН, про це голова ВР Володимир Гройсман заявив, спілкуючись з журналістами під час ознайомлення зі змінами, які відбуваються в роботі Апарату Верховної Ради.

  "Тут будь-які відвідувачі Верховної Ради України, а також депутати і працівники парламенту зможуть при необхідності залишити свою дитинку з фаховим працівником зі спеціальною освітою на дві години, аби батьки мали змогу вирішити свої питання", - сказав він.

  "Такі кімнати працюють у Вінницькій міській раді уже багато років в кожній адміністративній будівлі, і вони користуються дуже серйозним попитом. Тут буде он-лайн трансляція з відеокамери, і батьки через телефон зможуть бачити свою дитинку. У моєму розумінні немає дітей своїх і чужих, немає дітей депутатських і не депутатських. Зробимо першу кімнату. Якщо побачимо потребу, будемо робити більше", - додав спікер.

  Як уже повідомлялося, Гройсман також заявив, що у Раді планують встановити систему голосування за відбитками пальців. Впровадження такої системи має унеможливити "кнопкодавство".

  Попередній матеріал
  Нардеп: Україні треба посилювати свою обороноздатність і готуватися до будь-якого розвитку подій
  Наступний матеріал
  Експерт: Близький Схід – це зона інтересів США, Росія намагається зламати ситуацію
  Теги:
  Loading...