genosse.su

У Верховній Раді збираються розслідувати корупцію серед депутатів

Фракція "Блок Петра Порошенка" пропонує створити тимчасову слідчу комісію Верховної Ради з розслідування фактів політичної корупції серед народних депутатів.

Про це заявив в понеділок, 25 січня 2016 року, перший заступник керівника фракції Ігор Кононенко  на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій, комітетів і груп парламенту, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Перше, на чому наполягає наша фракція, - створення тимчасової слідчої комісії з боротьби з політичною корупцією", - наголосив Кононенко.

"Останнім часом, особливо у зв'язку з ухваленням змін до Конституції, поширюється дедалі більше чуток про торги за голоси, обіцянки оплати за голос тощо... Ми знаємо, що були оприлюднені прокуратурою факти отримання окремими депутатами за вирішення тих чи інших питань", - пояснив депутат необхідність створення ТСК, повідомляє "Укрінформ".

Кононенко заявив, що в парламенті вже зареєстровано проект постанови під №3746 про створення такої комісії. Він також закликав парламентаріїв провести консультації щодо складу ТСК й ухвалити постанову про її створення вже цього тижня.

Як повідомляв 5.ua, 21 січня 2015 року міністр юстиції Павло Петренко заявив, що Національне антикорупційне агентство повноцінно запрацює найближчими місяцями.

Попередній матеріал
Лисенко: Минулої доби в ході обстрілу Мар'їнки бойовики застосували зенітну установку
Наступний матеріал
Франція погодилася постачати в Індію винищувачі "Рафаль"

Посол Швеції: Боротьба з корупцією в Україні - це найбільше розчарування у сфері реформ

У наступному році в сфері реєстрації бізнесу та нерухомості не буде корупції – Петренко

Екс-міністр економіки: Ухвалений бюджет закладає величезні ресурси для корупції

Через корупцію у сфері державних закупівель Україна щороку втрачає $2 млрд – заступник Абромавичуса