Мосійчук_суд 5.ua

У справі Мосійчука суд оголосив перерву

До 8 грудня захисники підозрюваного мають надати рішення Вищого адміністративного суду України, яким той 17 листопада визнав незаконним рішення парламенту про зняття з нардепа недоторканності.

Адвокати Мосійчука твердять, що це рішення вже набрало чинності, оскільки прокуратура не надала документів про його оскарження. Підозрюваного на засіданні не було, він лікується в інституті Шалімова. Брати участь у відеоконференції, за словами прокурора, не бажає.

"Основна проблема, що Мосійчук не хоче брати участь у відеоконференції і згідно Кримінального процесуального кодексу ст. 336 суд не може заставити його приймати участь у режимі відеоконференції. Також суд відклав з причини того, що адвокат Сіваков, який сьогодні не надав копію постанови ВАСУ, надав таке судове рішення з відміткою, що воно набрало законної сили. Однак на сьогодні немає жодних відомостей про те, набрало це рішення законної сили чи не набрало", - зазначив прокурор Микола Наливайко.

"Вже є рішення Вищого адмінсуду про визнання незаконною постанову про можливість притягнення до кримінальної відповідальності, а відповідно арешту або затримання Ігоря Мосійчука. Без всякого поштового обігу це рішення вже набуло законної сили з точки зору закону", - говорить захисник Мосійчука Леонід Сіваков.

Нагадаємо,  Володимир Гройсман заявив, що юридична служба Верховної Ради України оскаржуватиме рішення Вищого адміністративного суду щодо Ігоря Мосійчука.

Попередній матеріал
СБУ запобігла теракту в Рубіжному, який планували бойовики "ДНР"
Наступний матеріал
У США створили програму, яка перетворює текстовий опис на 3D-зображення